Používaním našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie v rámci pravidiel cookie.
Menu

Akvarelový set FUJI

Cena:
€ 43.20 (€ 36.00 + DPH)
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Farby japonskej krajiny v praktickom balení
Dostupnosť: Skladom
Predpokladaný termín doručenia: 28 február 2024
Množstvo:

Doprava zadarmo od nákupu 60.- Eur

Doprava zadarmo od nákupu 60.- Eur v rámci SR

Popis:

Mimoriadne praktické, prenosné, okamžite a opakovane použiteľné, pohodlné skladovateľné, ľahko ich umyjete z pokožky aj z oblečenia. 

Vhodné na akvarelové umenie, maľovanky pre dospelých, kaligrafiu a hand lettering, anime a manga ilustrácie, atď. Odporúčané pre začiatočníkov ako aj pre umelcov.

Akvarelové štetcové perá s ručne vyrobeným štetcovým hrotom zo syntetických vlákien. Plnené tušovou farbou na vodnej báze. Balenie obsahuje 14 akvarelových pier v praktickom priehľadnom uzatvárateľnom obale, ako aj čierne vodeodolné obrysové pero ThinLINE a jedno štetcové pero s nádržou na vodu. Ak hrot ponoríte do vody, získate svetlejší odtieň, ak ním nasajete farbu z druhého pera, dosiahnete ombre efekt. Jednotlivé odtiene môžete i zmiešavať. Maľovať začnite výrazným odtieňom a potom tuš riedte, rozmiešajte vodou plneným štetcovým perom zo sady.

Balenie obsahuje tradičné japonské odtiene: čerešňový kvet, svetločervená, tmavočervená, oranžová, žltá, žltkasto zelená, hnedozelená, večná zeleň, azúrová, indigo, ultramarín, fialová, ekru, hnedá plus štetcové pero plniteľné vodou a čierne obrysové štetcové pero ThinLINE, odolné voči vode a vyblednutiu.

Výrobca Akashiya viac ako 300 rokov vyrába vysoko kvalitné, ručne vyrábané štetce. V týchto štetcových perách spojili tradície štetcov s praktickosťou. Môžete ich použiť na modernom papieri, avšak pre dosiahnutie dokonalého akvarelového efektu ich odporúčame použiť na japonskom kaligrafickom papieri alebo na akvarelovom papier.

Krajina pôvodu Japonsko
Rozmer 230 x 184 x 18 mm

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!

Youtube videá

Hľadanie